Szampon Nisim – opinia po 3 miesiącach

Od początku listopada stosuję szampon Nisim serii Biofactors powstrzymujący wypadanie włosów. Problem wypadania włosów pojawił się u mnie około roku temu, i mocno nasilił w okresie jesiennym, co poskutkowało tym że zacząłem szukać rozwiązania. Miałem kupić reklamowany w TV DX2, ale fryzjer mi odradził, i zaproponował zamiast tego szampon Nisim, a w późniejszym okresie ostrzykiwanie głowy aby odzyskać utracone włosy.Szampon używałem codziennie (no dobra, prawie codziennie – czasem się zdarzyło zapomnieć) i faktycznie zgodnie z obietnicą dość szybko przyszło zatrzymanie wypadania włosów. Myślę ze w ciągu 2 tygodni stosowania ilość wypadających włosów zmniejszyła się do „normalnego” poziomu.

W okolicach świąt moje włosy nawet odzyskały blask na co zwróciła uwagę rodzina. Pozytywnie.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne – litrowy szampon kosztuje 160 złotych i mi (krótkie włosy) wystarczy jeszcze na miesiąc stosowania. Niby cena zakupu jest duża, ale jesli podzielimy to na 4-5 miesięcy na jakie wystarcza to już nie jest tak źle.

Zapach jest w porządku. Nie jest to palmolive który z kilometra czuć, bardziej przypomina mi to zapach profesjonalnych szamponów fryzjerskich, ale to nie jest dla mnie akurat najważniejsze.

Najważniejsze jest to, że jest skuteczny. Można go kupić tutaj: http://nisim.pl/13-zapobieganie-wypadaniu-wlosow.html

Jeśli ktoś będzie zainteresowany zdjęciami przed/po – pisać w komentarzach… postaram się podesłać (nie chcę żeby moje fotki walały się po internecie;-) )